
Zapraszamy na marcowe spotkanie Grupy ISC2 Poland Chapter, które odbędzie się w dniu 20.03.2025 (czwartek) w godz. 17:15-21:00.
Będzie to spotkanie hybrydowe – na miejscu w siedzibie w firmy NTT DATA oraz Online.
Link do rejestracji na wydarzenie: https://app.evenea.pl/event/isc2chapterpl-mar
==================================
AGENDA WYDARZENIA:
17:00 – 17:20 Welcome coffee
17:20 – 18:00 Bartosz Sobieszek: „Proaktywne podejście do ryzyka IT, czyli jak zweryfikować czy luka w systemie przekłada się na ryzyko biznesowe i nie stracić na to całego dostępnego czasu?”
18:00 – 18:40 Beata Zalewa:
18:40 – 19:40 Przemysław Dęba & Magdalena Skorupa & Karol Padewski: „Zarządzanie cybersecurity w dużych organizacjach”
19:40 – 21:00 Networking
========================================
Więcej szczegółów podamy wkrótce.
———————————————————————-
Bartosz Sobieszek Bio: Od ponad 8 lat w bezpieczeństwie IT. Karierę zawodową rozpoczynał w jednym z największych banków w roli Analityka Bezpieczeństwa, Administratora Bezpieczeństwa i Lidera Operacji Bezpieczeństwa. Kontynuował pracę dla największych banków w Polsce jako ekspert ds. cyberbezpieczeństwa i doradca ds. bezpieczeństwa. W 2020 roku jako inżynier ds. bezpieczeństwa cybernetycznego dołączył do międzynarodowej grupy dystrybucyjnej Value Added, gdzie pomaga partnerom oraz klientom zrozumieć wartość rozwiązania i wykorzystać ją w praktyce w ich środowisku.
Tytuł: Proaktywne podejście do ryzyka IT czyli jak zweryfikować czy luka w systemie przekłada się na ryzyko biznesowe i nie stracić na to całego dostępnego czasu?
Opis: Podejmowanie decyzji o tym, które luki w systemie mają realny wpływ na bezpieczeństwo i ryzyko biznesowe jest trudne. Na szczęście wdrażając odpowiedni proces w organizację możemy skutecznie ograniczyć problematyczność podejmowania takich decyzji nie tracąc przy tym kontroli nad samym ryzykiem Zapraszam na prelekcję oraz warsztat w którym przy pomocy wiedzy pentesterskiej dostępnej dla każdego zaprezentuje dynamiczny proces wali z ryzykiem naprawdę istotnym. Podczas prezentacji poznasz podstawy dynamicznego podejścia do testów penetracyjnych i zarządzania ryzykiem IT. Zobaczysz na żywo, jak skutecznie wykorzystać narzędzia do automatycznej weryfikacji luk w systemie i ich wpływu na ryzyko biznesowe. Zdobędziesz praktyczne umiejętności w ocenie, które zagrożenia mogą mieć bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo organizacji, a które są mniej istotne. Dowiesz się, jak przyspieszyć proces identyfikacji i eliminacji rzeczywistych zagrożeń, unikając straty cennego czasu. Podczas prezentacji zostanie zaprezentowane rozwiązanie problemu w środowisku demonstracyjnym, gdzie uczestnicy będą mogli zobaczyć zastosowanie nowoczesnych narzędzi i metod w realnych scenariuszach.
———————————————————————-
Karol Padewski Bio:

Jestem coachem i mentorem EMCC oraz trenerem biznesu, koncentruję się dziś na live i business coachingu oraz na treningach z komunikacji, silnych stron i doceniania. Jestem także sprzedawcą w branży IT, na co dzień pracuję w NTT DATA. Krótko: lubię ludzi i jestem szczęśliwym człowiekiem, gdyż codziennie czerpię radość życia z przebywania w świecie pełnym Nas Wszystkich. Trochę więcej: jestem sprzedawcą w branży IT z dwudziestopięcioletnim doświadczeniem. Moją domeną jest dobrze zorganizowana praca zespołowa, która jest jednocześnie jedną z moich licznych pasji zawodowych. Jestem również trenerem biznesu, którego główne obszary zainteresowań, a także pierwsze praktyki trenerskie skupiają się wokół doceniania, silnych stron oraz empatii w biznesie. Inspiracja to moje główne przesłanie w obszarze coachingu. Chciałbym pracować z potencjałem Klienta, być uważnym, wspierać Go i pomagać w uruchamianiu nowych obszarów, potencjału, który jest przecież w Każdym z Nas, tylko czasem potrzebna jest wspólna wycieczka, aby tam dotrzeć. Lubię poezję śpiewaną, długie spacery, siatkówkę i mam duży szacunek do wszelkich zmian, które nieustającą towarzyszą mojemu rozwojowi osobistemu. |