Marcowe spotkanie – 9.03.2023 – online

Zapraszamy na marcowe spotkanie grupy (ISC)2 Chapter Poland, które odbędzie się 9.03.2023 o godz. 18.00 w trybie online.

Agenda:

Prezentacja 1: Piotr Nowicki: „Bezpieczeństwo infrastruktury krytycznej” [PL]

Opis prezentacji: W czasie czwartkowego spotkania opowiem o podejściu do ochrony infrastruktury krytycznej w Izraelu, zwłaszcza w oparciu o doświadczenia Cyber 2.0. Skupię się na tym dlaczego w Izraelu postawiono na Zero Trust w ochronie zasobów IT/OT. Q&A będzie prowadził Eerez Kaplan twórca Cyber 2.0.”

Piotr Nowicki Bio: Piotr to doświadczony informatyk i ekspert w dziedzinie cyberbezpieczeństwa. Jako członek zarządu CNS Outsourcing IT Sp. z o.o. od lat zajmuje się zapewnianiem bezpieczeństwa systemów informatycznych swoich klientów. Swoją karierę zaczynał w 1998 roku, a od 2001 roku skupia się na bezpieczeństwie IT. Jego doświadczenie w dziedzinie bezpieczeństwa IT zaczynało się od konfiguracji zapór Novell BorderManager, a następnie poszło w kierunku inżynierii systemowej Linuxa i Windows Server. Po pewnym czasie, jako menadżer w CNS s.c., kierował przez pięć lat działem deweloperskim, tworzącym głównie systemy e-commerce. Wówczas zetknął się z potrzebami bezpiecznego wytwarzania oprogramowania. Od około 10 lat Piotr zajmuje się dostarczaniem zarządzanych usług bezpieczeństwa, takich jak firewalle, wifi, endpoint security itd. Jego działania skupiają się na dostarczaniu klientom bezpiecznych i niezawodnych rozwiązań, które skutecznie chronią przed zagrożeniami związanymi z bezpieczeństwem IT. Jego zaangażowanie w rozwijanie i poszukiwanie nowych rozwiązań związanych z bezpieczeństwem IT na polskim rynku jest niezwykle duże. W wyniku rosnącej frustracji z brakiem potrzebnych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa IT na polskim rynku, aktywnie zaczął poszukiwać rozwiązań na rynku izraelskim. Od 2 lat jesteście przedstawicielem wielu producentów rozwiązań z Izraela, co pozwala na dostarczanie swoim klientom najnowszych i najbardziej skutecznych rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa. Piotr ma bogate doświadczenie w prowadzeniu audytów i pracach zespołu odpowiedzialnego za Incident Response w przypadku wielu dużych i małych podmiotów. Jego wiedza i umiejętności w zakresie cyberbezpieczeństwa sprawiają, że jest cenionym specjalistą w swojej dziedzinie.

Prezentacja 2: Erez Kaplan „Cyber 2.0” [EN]

Mamy zaszczyt gościć Ereza Kaplana, którego kariera w dziedzinie technologii i cyberbezpieczeństwa jest wyjątkowa. Jest on członkiem Izraelskiego Instytutu Standaryzacji w komitecie ISO, mentorem i instruktorem w John Bryce Academy oraz byłym starszym doradcą w firmie Microsoft. Erez Kaplan zaprojektował, zintegrował i prowadził projekty złożonych systemów monitorowania i kontroli w Partner Israel. Wdrażał także projekty BI i SharePoint oraz zainicjował kilka tajnych projektów z Israeli Security. Był założycielem i CTO wielu startupów, a obecnie z dumą pełni funkcję CTO w Cyber 2.0. Cyber 2.0, założona w 2015 roku, opracowała rewolucyjną technologię w obszarze cyberbezpieczeństwa, która jest jedynym systemem na świecie rozwiązaniem zapewniającym całkowitą ochronę przed rozprzestrzenianiem się cyberataków w sieciach firmowych. System ten zapewnia blokadę wirusów, ransomware, trojanów, wycieku informacji, przejęcia przeglądarki i każdego nowego ataku. Nawet jeśli pierwszy komputer zostanie zhakowany, Cyber 2.0 izoluje atak i blokuje jego rozprzestrzenianie. Zainfekowany komputer zostanie również zablokowany przed wysyłaniem informacji poza organizację, nawet jeśli został zainfekowany przed instalacją Cyber 2.0. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej www.cyber20.com, gdzie można znaleźć więcej informacji na temat firmy i jej rewolucyjnej technologii. Zapraszamy do wysłuchania prezentacji Ereza Kaplana, który podzieli się z nami swoimi doświadczeniami i wiedzą w dziedzinie cyberbezpieczeństwa oraz opowie o swoim wkładzie w rozwój Cyber 2.0.

Prezentacja 3: Kamila Westfalewicz: „Najciekawsze ośrodki cybersecurity w Polsce – najlepsze miejsca pracy” [PL]

Opis prezentacji: Opowiem o nowym projekcie Evention „Najciekawsze ośrodki cybersecurity w Polsce – najlepsze miejsca pracy”. Jest to projekt promocyjny, który prowadzę od miesiąca – tworzymy portal informacyjny, do którego zapraszamy polskie firmy i zespoły cybersecurity.

===================================

Link do wydarzenia:

https://passus.webex.com/passus/onstage/g.php?MTID=e3e7e95c2894581be09df373bf19030ea

Hasło: (ISC)2_PL

===================================


Opublikowano

w

przez

Tagi: