Lipcowe spotkanie (ISC)2 Chapter Poland – 27.07.2023 18:00-20:00 Online

Zapraszamy na lipcowe spotkanie polskiego Chapteru (ISC)2, które odbędzie się 27.07.2023 o 18:00 w trybie online.

AGENDA:
Prezentacja 1: Paweł Kryński: „Kampanie phishingowe i zarządzanie podatnościami w firmie. Zrób to sam.”

Paweł Kryński Bio: Cybersecurity Presales Engineer, certyfikowany specjalista ESET, który od ponad 10 lat wdraża te rozwiązania u klientów. Złożone środowiska IT nie stanowią dla niego tajemnic. Pasjonat cyberbezpieczeństwa, w szczególności technik red teamingu. Chętnie dzieli się wiedzą podczas szkoleń, konferencji czy webinariów. Problematyka cyberwojny czy rozwoju nauki i techniki to jego pasje.

Prezentacja 2. Jarosław Eitelthaler: „Nowe spojrzenie na bezpieczeństwo sieci.”

Opis prezentacji: Sonda sieciowa Cryptomage Cyber Eye™ wykorzystuje zaawansowaną i niskopoziomową analizę ruchu sieciowego, aby wykryć i zareagować na potencjalne incydenty bezpieczeństwa. Sonda zapewnia zespołom ds. bezpieczeństwa większe poczucie ochrony, automatyzację procesów w celu wykrywania i zapobiegania zagrożeniom. Sonda będzie efektywnym rozwiązaniem dla każdej organizacji, która chce chronić swoją sieć IT lub OT przed cyberzagrożeniami i zapewnić bezpieczeństwo swojej sieci.
Sonda Cryptomage Cyber Eye™ została rozbudowana o zaawansowane funkcje sztucznej inteligencji (AI) i uczenia maszynowego (ML). System błyskawicznie i bezproblemowo integruje się i współdziała z innymi rozwiązaniami bezpieczeństwa, aby zwiększyć wykrywanie zagrożeń. Oznacza to, że nasi klienci mogą połączyć wyjątkowe możliwości analizy sieci z innymi narzędziami bezpieczeństwa, aby osiągnąć jeszcze wyższy poziom wykrywania zagrożeń. Sonda wykrywa wycieki danych osobowych. Sprawdza pakiety sieciowe pod kątem występowania m.in. numerów dokumentów, numerów PESEL, kont bankowych i jeżeli jest taka potrzeba generuje raporty dla Inspektorów ds. Ochrony Danych Osobowych. W trakcie naszego spotkania przedstawię m.in. główne funkcjonalności sondy NDR Cryptomage Cyber Eye. Co sonda wykrywa czyli DETECTION oraz jak sonda reaguje czyli RESPONSE to kolejne zagadnienia, które zostaną poruszone przeze mnie. Zaprezentuję też studium przypadku jednego z naszych klientów z sektora energetycznego. Na koniec krótkie demo panelu sondy.

Jarosław Eitelthaler Bio:
Od ponad 30 lat zawodowo zajmuje się zagadnieniami związanymi z szeroko pojętą informatyką od strony handlowej i presales. Pracował na różnych stanowiskach dla takich firm jak AT@T, NCR, 3Com. Od 8 lat pochłonęło go cyberbezpieczeństwo. Wprowadzał na rynek rozwiązania m.in. 2FA oraz WAF.
Obecnie jest związany z Cryptomage SA jako Business Development Manager i aktywnie promuje sondę NDR Cyber Eye tego polskiego producenta.

========================================================

LINK DO WYDARZENIA

Meeting link:
https://passus.webex.com/passus/j.php?MTID=mcf0c0081e399dded4aafcce72f43ac5e
Password: ISC2_Chapter_PL

========================================================


Opublikowano

w

przez

Tagi: